WPML String Translation 3.5.1 - en to pl_PL translation catalogue (280 entries)

en:  They were added to the translations table.
pl_PL:  Zostały one dodane do tabeli tłumaczeń.

en: %1$sNote:%2$s This feature may affect site performance. We recommend disabling it after scanning is complete.
pl_PL: %1$sUwaga:%2$s Ta funkcja może wpływać na wydajność witryny. Zalecamy wyłączenie jej po zakończeniu skanowania.

en: %d new translation was added. | %d new translations were added.
pl_PL[0]: Dodano %d nowe tłumaczenie.
pl_PL[1]: Dodano %d nowe tłumaczenia.
pl_PL[2]: Dodano %d nowych tłumaczeń.

en: %d translation was updated. | %d translations were updated.
pl_PL[0]: Zaktualizowano %d tłumaczenie.
pl_PL[1]: Zaktualizowano %d tłumaczenia.
pl_PL[2]: Zaktualizowano %d tłumaczeń.

en: %s slugs are set to be translated, but they are missing their translation
pl_PL: Slugi %s są ustawione do tłumaczenia, ale brakuje ich tłumaczenia

en: (original)
pl_PL: (oryginał)

en: * This feature is only intended for sites that are in development. It will significantly slow down the site, but help you find strings that WPML cannot detect in the PHP code.
pl_PL: * Ta funkcja jest przeznaczona wyłącznie dla witryn w fazie rozwoju. Znacząco spowolni witrynę, ale pomoże znaleźć ciągi znaków, których WPML nie może wykryć w kodzie PHP.

en: -- Please select --
pl_PL: -- Proszę wybrać --

en: .po file :
pl_PL: Plik .po:

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Active
pl_PL: Aktywne

en: Add selected strings
pl_PL: Dodaj wybrane ciągi znaków

en: Add the new translations.
pl_PL: Dodaj nowe tłumaczenia.

en: Adds theme and plugins localization capabilities to WPML | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/string-translation/">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-string-translation-3-5-1/">WPML String Translation 3.5.1 release notes</a>
pl_PL: Dodaje możliwości lokalizacji motywów i wtyczek do WPML | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/string-translation/">Dokumentacja</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-string-translation-3-5-1/">Informacje o wydaniu WPML String Translation 3.5.1</a>

en: Admin Texts Translation
pl_PL: Tłumaczenie tekstów administracyjnych

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All %d strings from all pages are selected.
pl_PL: Wszystkie %d ciągi znaków ze wszystkich stron są zaznaczone.

en: All %d strings on this page are selected.
pl_PL: Wszystkie %d ciągi znaków na tej stronie są zaznaczone.

en: All Translation Priorities
pl_PL: Wszystkie priorytety tłumaczenia

en: All domains
pl_PL: Wszystkie domeny

en: All strings
pl_PL: Wszystkie ciągi znaków

en: All strings in %s
pl_PL: Wszystkie ciągi znaków w %s

en: Also create translations according to the .po file
pl_PL: Utwórz również tłumaczenia zgodnie z plikiem .po

en: Also include translations
pl_PL: Uwzględnij również tłumaczenia

en: Also prevent similar messages in the future?
pl_PL: Czy zapobiec podobnym wiadomościom w przyszłości?

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Are you sure you want to delete these packages?
    Their strings and translations will be deleted too.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć te pakiety?
    Ich ciągi znaków i tłumaczenia również zostaną usunięte.

en: Are you sure you want to delete these strings?
    Their translations will be deleted too.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć te ciągi?
    Ich tłumaczenia również zostaną usunięte.

en: Auto register untranslated strings
pl_PL: Automatyczna rejestracja nieprzetłumaczonych ciągów

en: Auto-download WordPress translations
pl_PL: Automatyczne pobieranie tłumaczeń WordPressa

en: Auto-registered, translation needed
pl_PL: Automatycznie zarejestrowane, wymaga tłumaczenia

en: Automatic string registration will remain active for <span class='counter-msg'>%s</span>. Please visit the site's front-end to allow WPML to find strings for translation.
pl_PL: Automatyczna rejestracja ciągów znaków pozostanie aktywna przez <span class='counter-msg'>%s</span>. Odwiedź front-end witryny, aby WPML mógł znaleźć ciągi znaków do tłumaczenia.

en: Be sure to turn off this feature before your site goes live to avoid performance issues.
pl_PL: Pamiętaj, aby wyłączyć tę funkcję przed uruchomieniem witryny, aby uniknąć problemów z wydajnością.

en: By default WPML assumes that strings in themes and plugins are in English. If you're using a theme or plugin that has strings in other languages you can set the language of text-domains.
pl_PL: Domyślnie WPML zakłada, że ciągi w motywach i wtyczkach są w języku angielskim. Jeśli używasz motywu lub wtyczki, które mają ciągi w innych językach, możesz ustawić język domen tekstowych.

en: Can't find the strings you're looking to translate? Add more strings for translation.
pl_PL: Nie możesz znaleźć ciągów, które chcesz przetłumaczyć? Dodaj więcej ciągów do tłumaczenia.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Change the language of selected strings
pl_PL: Zmień język wybranych ciągów znaków

en: Change translation priority of selected strings
pl_PL: Zmień priorytet tłumaczenia wybranych ciągów znaków

en: Check for string issues
pl_PL: Sprawdź problemy z ciągami znaków

en: Check other languages
pl_PL: Sprawdź inne języki

en: Choose the user roles you would like to make translatable: %s
pl_PL: Wybierz role użytkowników, które chcesz udostępnić do tłumaczenia: %s

en: Cleanup and optimization completed!
pl_PL: Czyszczenie i optymalizacja zakończone!

en: Cleanup and optimize string tables
pl_PL: Wyczyść i zoptymalizuj tabele ciągów znaków

en: Click here to enable it
pl_PL: Kliknij tutaj, aby włączyć

en: Click to toggle
pl_PL: Kliknij, aby przełączyć

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Complete
pl_PL: Ukończone

en: Completely translated strings
pl_PL: W pełni przetłumaczone ciągi znaków

en: Configure
pl_PL: Konfiguruj

en: Contains %s strings
pl_PL: Zawiera %s ciągów znaków

en: Context
pl_PL: Kontekst

en: Core
pl_PL: Rdzeń

en: Current source language
pl_PL: Aktualny język źródłowy

en: Data saved
pl_PL: Dane zapisane

en: Default package language
pl_PL: Domyślny język pakietu

en: Delete Selected Packages
pl_PL: Usuń wybrane pakiety

en: Delete selected strings
pl_PL: Usuń wybrane ciągi

en: Detect strings in JavaScript files
pl_PL: Wykryj ciągi w plikach JavaScript

en: Disable auto register of untranslated strings
pl_PL: Wyłącz automatyczną rejestrację nieprzetłumaczonych ciągów

en: Dismiss all notices
pl_PL: Odrzuć wszystkie powiadomienia

en: Display %d results per page
pl_PL: Wyświetl %d wyników na stronę

en: Display all results
pl_PL: Wyświetl wszystkie wyniki

en: Display packages for this kind:
pl_PL: Wyświetl pakiety dla tego typu:

en: Display:
pl_PL: Wyświetl:

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
pl_PL: Wyświetlono %1$s&#8211;%2$s z %3$s

en: Domain
pl_PL: Domena

en: Edit user roles
pl_PL: Edytuj role użytkowników

en: English
pl_PL: Angielski

en: Error: please try again
pl_PL: Błąd: spróbuj ponownie

en: Errors: %s
pl_PL: Błędy: %s

en: Exact match
pl_PL: Dokładne dopasowanie

en: Existing translation
pl_PL: Istniejące tłumaczenie

en: Export strings into .po/.pot file
pl_PL: Eksportuj ciągi do pliku .po/.pot

en: Failed downloading the language information file.
pl_PL: Nie udało się pobrać pliku informacji o języku.

en: Failed downloading the language information file. Please go back and try a little later.
pl_PL: Nie udało się pobrać pliku informacji o języku. Wróć i spróbuj później.

en: File upload error
pl_PL: Błąd przesyłania pliku

en: Files already scanned.
pl_PL: Pliki już zeskanowane.

en: Filter
pl_PL: Filtruj

en: For more details, see %s.
pl_PL: Więcej szczegółów znajdziesz w %s.

en: Frontend preview
pl_PL: Podgląd front-endu

en: Highlight color for strings
pl_PL: Kolor podświetlenia dla ciągów

en: If it's an %1$sonline site%2$s, contact your hosting company and request that they make that folder writable.
pl_PL: Jeśli jest to %1$switryna online%2$s, skontaktuj się z firmą hostingową i poproś o udostępnienie tego folderu do zapisu.

en: If this is a %1$slocal development site%2$s, make sure that your local server can write to this folder.
pl_PL: Jeśli jest to %1$slokalna witryna deweloperska%2$s, upewnij się, że Twój lokalny serwer może zapisywać do tego folderu.

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Import / export .po
pl_PL: Import / eksport .po

en: In domain:
pl_PL: W domenie:

en: In progress
pl_PL: W toku

en: In translation basket
pl_PL: W koszyku tłumaczeń

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywne

en: Inactive Widgets
pl_PL: Nieaktywne widżety

en: Include translations
pl_PL: Uwzględnij tłumaczenia

en: Info
pl_PL: Informacje

en: Invalid language: %s
pl_PL: Nieprawidłowy język: %s

en: Invalid nonce
pl_PL: Nieprawidłowy nonce

en: JavaScript file scanning is active and may affect performance. %1$sDisable this feature%2$s in WPML Settings once your texts (strings) are registered.
pl_PL: Skanowanie plików JavaScript jest aktywne i może wpływać na wydajność. %1$sWyłącz tę funkcję%2$s w Ustawieniach WPML, gdy Twoje teksty (ciągi) zostaną zarejestrowane.

en: Kind
pl_PL: Rodzaj

en: Language of domains
pl_PL: Język domen

en: Language of this %1$s is %2$s
pl_PL: Język tego %1$s to %2$s

en: Languages of domains
pl_PL: Języki domen

en: Learn more about %1$stranslating admin and settings strings.%2$s
pl_PL: Dowiedz się więcej o %1$stłumaczeniu ciągów znaków administracyjnych i ustawień.%2$s

en: Learn more about %1$stranslating user meta information.%2$s
pl_PL: Dowiedz się więcej o %1$stłumaczeniu metainformacji użytkownika.%2$s

en: Learn more about finding strings
pl_PL: Dowiedz się więcej o znajdowaniu ciągów

en: Loaded
pl_PL: Załadowane

[ctx: MO Import blocked 1/4]
en: There is a problem with the String Translation table in your site.
pl_PL: Wystąpił problem z tabelą String Translation w Twojej witrynie.

[ctx: MO Import blocked 2/4]
en: This problem is not causing a problem running the site right now, but can become a critical issue in the future.
pl_PL: Ten problem nie powoduje obecnie problemów z działaniem witryny, ale może stać się krytyczny w przyszłości.

[ctx: MO Import blocked 3/4]
en: WPML support team knows how to fix it.
pl_PL: Zespół wsparcia WPML wie, jak to naprawić.

[ctx: MO Import blocked 4/4]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank">support thread</a> and we'll fix it for you.
pl_PL: Dodaj wiadomość w odpowiednim <a href="%s" target="_blank">wątku wsparcia</a>, a my to naprawimy.

[ctx: MO Import blocked short 1/3]
en: WPML cannot replace .mo files because of technical problems in the String Translation table.
pl_PL: WPML nie może zastąpić plików .mo z powodu problemów technicznych w tabeli String Translation.

[ctx: MO Import blocked short 2/3]
en: WPML support team knows how to fix it.
pl_PL: Zespół wsparcia WPML wie, jak to naprawić.

[ctx: MO Import blocked short 3/3]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank" >support thread</a> and we'll fix it for you.
pl_PL: Proszę dodać wiadomość w odpowiednim <a href="%s" target="_blank" >wątku wsparcia</a>, a naprawimy to dla Ciebie.

en: Making User Meta Information Translatable
pl_PL: Udostępnianie metainformacji użytkownika do tłumaczenia

en: Missing parameters
pl_PL: Brakujące parametry

en: Missing texts (strings) after scanning? %1$sEnable Scan strings in JavaScript files%2$s in WPML Settings, visit the page containing the string, then scan again.
pl_PL: Brakuje tekstów (ciągów) po skanowaniu? %1$sWłącz skanowanie ciągów w plikach JavaScript%2$s w Ustawieniach WPML, odwiedź stronę zawierającą ciąg, a następnie zeskanuj ponownie.

en: Missing version number for translation.
pl_PL: Brak numeru wersji dla tłumaczenia.

en: Multibyte String extension
pl_PL: Rozszerzenie Multibyte String

en: Multibyte String extension is required for WPML String Translation.
pl_PL: Rozszerzenie Multibyte String jest wymagane dla WPML String Translation.

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name: %s
pl_PL: Nazwa: %s

en: Needs re-scanning
pl_PL: Wymaga ponownego skanowania

en: Needs update
pl_PL: Wymaga aktualizacji

en: New
pl_PL: Nowy

en: New translation
pl_PL: Nowe tłumaczenie

en: New translations (%d)
pl_PL: Nowe tłumaczenia (%d)

en: No - keep showing these message
pl_PL: Nie — nadal pokazuj te wiadomości

en: No TextDomain
pl_PL: Brak domeny tekstowej

en: No action performed. Please select the strings that you need to update or add.
pl_PL: Nie wykonano żadnej akcji. Wybierz ciągi znaków, które chcesz zaktualizować lub dodać.

en: No packages found
pl_PL: Nie znaleziono pakietów

en: No records found
pl_PL: Nie znaleziono rekordów

en: No string found
pl_PL: Nie znaleziono ciągu znaków

en: No strings found
pl_PL: Nie znaleziono ciągów znaków

en: No updates found.
pl_PL: Nie znaleziono aktualizacji.

en: Nonce value is invalid
pl_PL: Wartość nonce jest nieprawidłowa

en: Not loaded
pl_PL: Nie załadowane

en: Not marked as 'complete'. Press 'Save' to enable.
pl_PL: Nie oznaczono jako „ukończone”. Naciśnij „Zapisz”, aby włączyć.

en: Not scanned yet
pl_PL: Jeszcze nieskanowane

en: Not seeing strings that you are looking for?
pl_PL: Nie widzisz ciągów, których szukasz?

en: Not translated
pl_PL: Nieprzetłumaczone

en: Number of strings
pl_PL: Liczba ciągów znaków

en: PO export may be glitchy. We are working to fix it.
pl_PL: Eksport PO może być wadliwy. Pracujemy nad jego naprawą.

en: Package Management
pl_PL: Zarządzanie pakietami

en: Packages
pl_PL: Pakiety

en: Partial Translation
pl_PL: Częściowe tłumaczenie

en: Partial translation
pl_PL: Częściowe tłumaczenie

en: Please activate WPML Multilingual CMS to have WPML String Translation working.
pl_PL: Aby WPML String Translation działało, aktywuj WPML Multilingual CMS.

en: Please enter a domain!
pl_PL: Wprowadź domenę!

en: Please select at least one document to translate.
pl_PL: Wybierz co najmniej jeden dokument do przetłumaczenia.

en: Please select at least one language to translate into.
pl_PL: Wybierz co najmniej jeden język do tłumaczenia.

en: Please select the .po file to upload!
pl_PL: Wybierz plik .po do przesłania!

en: Plugins
pl_PL: Wtyczki

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already in progress.
pl_PL: Post „%1$s” zostanie zignorowany dla %2$s, ponieważ tłumaczenie jest już w toku.

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already waiting for translator.
pl_PL: Post „%1$s” zostanie zignorowany dla %2$s, ponieważ tłumaczenie już czeka na tłumacza.

en: Preview string on site
pl_PL: Podgląd ciągu znaków na stronie

en: Preview where this string appears on your site
pl_PL: Podgląd, gdzie ten ciąg znaków pojawia się na Twojej stronie

en: Proceed
pl_PL: Kontynuuj

en: Processing
pl_PL: Przetwarzanie

en: Remove strings by domain
pl_PL: Usuń ciągi według domeny

en: Return to String Translation
pl_PL: Wróć do tłumaczenia ciągów znaków

en: Review changes and update
pl_PL: Przejrzyj zmiany i zaktualizuj

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Scan selected components for strings
pl_PL: Skanuj wybrane komponenty w poszukiwaniu ciągów znaków

en: Scan selected plugins for strings
pl_PL: Skanuj wybrane wtyczki w poszukiwaniu ciągów znaków

en: Scan selected themes for strings
pl_PL: Skanuj wybrane motywy w poszukiwaniu ciągów znaków

en: Scan strings in themes, plugins and WordPress
pl_PL: Skanuj ciągi znaków w motywach, wtyczkach i WordPressie

en: Scan successful: WPML found %s strings.
pl_PL: Skanowanie zakończone sukcesem: WPML znalazł %s ciągów znaków.

en: Scan the selected components to make new texts available for translation.
pl_PL: Zeskanuj wybrane komponenty, aby nowe teksty były dostępne do tłumaczenia.

en: Scanned
pl_PL: Zeskanowane

en: Scanning file: %s
pl_PL: Skanowanie pliku: %s

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search for:
pl_PL: Szukaj:

en: Search in both the original language and in translations. Searching in translations may take a bit of time.
pl_PL: Szukaj zarówno w języku oryginalnym, jak i w tłumaczeniach. Wyszukiwanie w tłumaczeniach może zająć trochę czasu.

en: Select All
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Select affected components
pl_PL: Wybierz komponenty, których dotyczy problem

en: Select all
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Select all strings that match this search
pl_PL: Zaznacz wszystkie ciągi znaków pasujące do tego wyszukiwania

en: Select domain:
pl_PL: Wybierz domenę:

en: Select for which domain to set the language:
pl_PL: Wybierz domenę, dla której chcesz ustawić język:

en: Select from existing
pl_PL: Wybierz z istniejących

en: Select the original language of strings to import
pl_PL: Wybierz oryginalny język ciągów do importu

en: Select the user roles whose information you want to make translatable and then use the String Translation page to translate it.
pl_PL: Wybierz role użytkowników, których informacje chcesz udostępnić do tłumaczenia, a następnie użyj strony Tłumaczenie ciągów, aby je przetłumaczyć.

en: Select what the strings are for:
pl_PL: Wybierz, do czego służą ciągi:

en: Send to translation
pl_PL: Wyślij do tłumaczenia

en: Set different slugs in different languages for %s.
pl_PL: Ustaw różne slugi w różnych językach dla %s.

en: Set the original language of themes and plugins
pl_PL: Ustaw oryginalny język motywów i wtyczek

en: Set the source language of these strings to:
pl_PL: Ustaw język źródłowy tych ciągów znaków na:

en: Show custom MO Files Pre-generation dialog box
pl_PL: Pokaż niestandardowe okno dialogowe wstępnego generowania plików MO

en: Show page builder packages
pl_PL: Pokaż pakiety kreatora stron

en: Showing only strings that contain %s
pl_PL: Pokazano tylko ciągi zawierające %s

en: Skipping file: %s
pl_PL: Pomijanie pliku: %s

en: Slug translations
pl_PL: Tłumaczenia slugów

en: Some of the strings selected belong to packages. You can only change the language of these strings if all strings in the packages are selected.
pl_PL: Niektóre z wybranych ciągów znaków należą do pakietów. Możesz zmienić język tych ciągów znaków tylko wtedy, gdy wszystkie ciągi znaków w pakietach są zaznaczone.

en: Some themes and plugins don't properly set the textdomain (second argument) in GetText calls. When you select this option, WPML will assume that the strings found in GetText calls in the PHP files of the theme and plugin should have the textdomain with the theme/plugin's name.
pl_PL: Niektóre motywy i wtyczki nie ustawiają prawidłowo domeny tekstowej (drugiego argumentu) w wywołaniach GetText. Po wybraniu tej opcji WPML założy, że ciągi znaków znalezione w wywołaniach GetText w plikach PHP motywu i wtyczki powinny mieć domenę tekstową z nazwą motywu/wtyczki.

en: String
pl_PL: Ciąg znaków

en: String Tracking Enabled
pl_PL: Śledzenie ciągów włączone

en: String Translation
pl_PL: Tłumaczenie ciągów znaków

en: String auto registration is disabled.
pl_PL: Automatyczna rejestracja ciągów znaków jest wyłączona.

en: Strings in JavaScript files
pl_PL: Ciągi znaków w plikach JavaScript

en: Strings in need of translation
pl_PL: Ciągi znaków wymagające tłumaczenia

en: Strings in the theme and plugins
pl_PL: Ciągi w motywie i wtyczkach

en: Strings per page:
pl_PL: Ciągów na stronę:

en: Strings that need translation
pl_PL: Ciągi znaków wymagające tłumaczenia

en: Submit
pl_PL: Prześlij

en: Success!
pl_PL: Sukces!

en: Textdomain
pl_PL: Domena tekstowa

en: The database has been updated.
pl_PL: Baza danych została zaktualizowana.

en: The following files were processed:
pl_PL: Przetworzono następujące pliki:

en: Themes
pl_PL: Motywy

en: There is nothing to be updated or to be added.
pl_PL: Nie ma nic do zaktualizowania ani dodania.

en: There is nothing to translate.
pl_PL: Nie ma nic do przetłumaczenia.

en: These are the strings that we found in your .po file. Please carefully review them. Then, click on the 'add' or 'cancel' buttons at the %1$sbottom of this screen%2$s. You can exclude individual strings by clearing the check boxes next to them.
pl_PL: Oto ciągi znaków, które znaleźliśmy w Twoim pliku .po. Prosimy o ich dokładne przejrzenie. Następnie kliknij przyciski „dodaj” lub „anuluj” na %1$sdole tego ekranu%2$s. Możesz wykluczyć pojedyncze ciągi znaków, usuwając zaznaczenie pól wyboru obok nich.

en: This domain currently has the following strings:
pl_PL: Ta domena zawiera obecnie następujące ciągi znaków:

en: This feature helps you find where the text (strings) appears on your site, so you can translate it more easily. 
    											It may slow down your site while it's running, so it's best to use it only during development. 
    											Remember to turn it off when your site goes live to keep things running smoothly.
pl_PL: Ta funkcja pomaga znaleźć, gdzie tekst (ciągi) pojawia się na Twojej stronie, dzięki czemu możesz go łatwiej przetłumaczyć. 
    											Może spowolnić Twoją stronę podczas działania, więc najlepiej używać jej tylko podczas tworzenia. 
    											Pamiętaj, aby wyłączyć ją, gdy Twoja strona zostanie uruchomiona, aby wszystko działało płynnie.

en: This feature is disabled. %1$sClick here to enable it.%2$s
pl_PL: Ta funkcja jest wyłączona. %1$sKliknij tutaj, aby ją włączyć.%2$s

en: This folder appears to be not writable. This is blocking translation for strings from appearing on the site.
pl_PL: Ten folder wydaje się być niezapisywalny. Blokuje to wyświetlanie tłumaczeń ciągów znaków na stronie.

en: This includes strings like footer text, copyright notices, plugin options and settings, time format, widget texts, and more.
pl_PL: Obejmuje to ciągi znaków, takie jak tekst stopki, informacje o prawach autorskich, opcje i ustawienia wtyczek, format czasu, teksty widżetów i wiele innych.

en: This is the list of strings that are not used or they are linked to wrong translation data.
pl_PL: To jest lista ciągów znaków, które nie są używane lub są połączone z błędnymi danymi tłumaczeniowymi.

en: This preview shows where the selected string appears on your site’s front-end.
pl_PL: Ten podgląd pokazuje, gdzie wybrany ciąg znaków pojawia się na front-endzie Twojej witryny.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the <a%s>bottom of this page</a> and click on the Proceed button.
pl_PL: Ta aktualizacja zawiera %d nowych ciągów znaków i %d zaktualizowanych ciągów znaków. Możesz przejrzeć ciągi znaków poniżej. Następnie przejdź na <a%s>dół tej strony</a> i kliknij przycisk Kontynuuj.

en: This will load the translation files and WPML will be able to scan them.
pl_PL: Spowoduje to załadowanie plików tłumaczeń, a WPML będzie mógł je zeskanować.

en: To translate strings automatically, by your translators or a translation service, use the %sTranslation Dashboard%s.
pl_PL: Aby automatycznie tłumaczyć ciągi znaków przez tłumaczy lub usługę tłumaczeniową, użyj %sPanelu tłumaczeń%s.

en: Track where strings appear on the site
pl_PL: Śledź, gdzie ciągi pojawiają się na stronie

en: Translate User Meta Information
pl_PL: Tłumacz metainformacje użytkownika

en: Translate User properties
pl_PL: Tłumacz właściwości użytkownika

en: Translate base slugs of custom post types and taxonomies (via WPML -> Taxonomy translation).
pl_PL: Tłumacz podstawowe slugi niestandardowych typów postów i taksonomii (przez WPML -> Tłumaczenie taksonomii).

en: Translate front-end texts you can customize from the WordPress admin like footer text, copyright notices, plugin options and settings, time format, widget texts, and more.
pl_PL: Tłumacz teksty front-end, które możesz dostosować z poziomu panelu administracyjnego WordPress, takie jak tekst stopki, informacje o prawach autorskich, opcje i ustawienia wtyczek, format czasu, teksty widżetów i inne.

en: Translate strings
pl_PL: Tłumacz ciągi znaków

en: Translate strings automatically, with your translators or a translation service
pl_PL: Tłumacz ciągi automatycznie, z pomocą tłumaczy lub usługi tłumaczeniowej

en: Translate strings in %s
pl_PL: Tłumacz ciągi znaków w %s

en: Translate texts in admin screens
pl_PL: Tłumacz teksty na ekranach administracyjnych

en: Translate texts you can customize from the WordPress admin but which appear on the front-end.
pl_PL: Tłumacz teksty, które możesz dostosować z panelu administracyjnego WordPressa, ale które pojawiają się na front-endzie.

en: Translating Strings From Admin and Settings
pl_PL: Tłumaczenie ciągów z panelu administracyjnego i ustawień

en: Translating User Meta Information With WPML
pl_PL: Tłumaczenie metainformacji użytkownika za pomocą WPML

en: Translation
pl_PL: Tłumaczenie

en: Translation complete
pl_PL: Tłumaczenie zakończone

en: Translation is in progress
pl_PL: Tłumaczenie w toku

en: Translation needed
pl_PL: Wymaga tłumaczenia

en: Translation needs update
pl_PL: Tłumaczenie wymaga aktualizacji

en: Translation status:
pl_PL: Status tłumaczenia:

en: Translations for strings updated
pl_PL: Tłumaczenia ciągów znaków zaktualizowane

en: Unselect all strings that match this search
pl_PL: Odznacz wszystkie ciągi znaków pasujące do tego wyszukiwania

en: Untranslated strings that I encounter while logged in
pl_PL: Nieprzetłumaczone ciągi, które napotykam po zalogowaniu

en: Untranslated strings that all logged in, logged out users, and site visitors encounter
pl_PL: Nieprzetłumaczone ciągi, które napotykają wszyscy zalogowani, wylogowani użytkownicy i odwiedzający witrynę

en: Update Now
pl_PL: Aktualizuj teraz

en: Updated %s translation is available
pl_PL: Dostępne jest zaktualizowane tłumaczenie %s

en: Updated or new translation files detected
pl_PL: Wykryto zaktualizowane lub nowe pliki tłumaczeń

en: Updated translations (%d)
pl_PL: Zaktualizowane tłumaczenia (%d)

en: Usage
pl_PL: Użycie

en: Use WPML's %1$sTranslation Dashboard%2$s to send strings to translation.
pl_PL: Użyj %1$sPanelu tłumaczeń%2$s WPML, aby wysłać ciągi do tłumaczenia.

en: Use theme or plugin text domains when gettext calls do not use a string literal
pl_PL: Użyj domen tekstowych motywu lub wtyczki, gdy wywołania gettext nie używają literału ciągu znaków

en: Use this language as the default language for new strings in this domain
pl_PL: Użyj tego języka jako domyślnego języka dla nowych ciągów znaków w tej domenie

en: Utilities
pl_PL: Narzędzia

en: WPML Package Translation is active but requires both the <a href="%s">WPML core</a> and WPML String Translation plugins to function properly.
pl_PL: WPML Package Translation jest aktywne, ale wymaga zarówno <a href="%s">rdzenia WPML</a>, jak i wtyczek WPML String Translation, aby działać prawidłowo.

en: WPML String Translation is attempting to write .mo files with translations to folder:
pl_PL: WPML String Translation próbuje zapisać pliki .mo z tłumaczeniami do folderu:

en: WPML String Translation is enabled but not effective, because WPML is outdated. Please update WPML first.
pl_PL: WPML String Translation jest włączone, ale nie działa, ponieważ WPML jest nieaktualne. Najpierw zaktualizuj WPML.

en: WPML String Translation will send all strings to WPML’s Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
pl_PL: WPML String Translation wyśle wszystkie ciągi znaków do zaawansowanego edytora tłumaczeń WPML i do używanych usług tłumaczeniowych.

en: WPML Translation
pl_PL: Tłumaczenie WPML

en: WPML allows you to translate user information like the name, nickname, biography, and more.
pl_PL: WPML umożliwia tłumaczenie informacji o użytkowniku, takich jak imię, pseudonim, biografia i inne.

en: WPML can detect untranslated strings and automatically register them for translation. WPML will register any untranslated strings encountered while browsing the site.
pl_PL: WPML może wykrywać nieprzetłumaczone ciągi i automatycznie rejestrować je do tłumaczenia. WPML zarejestruje wszystkie nieprzetłumaczone ciągi napotkane podczas przeglądania witryny.

en: WPML could not delete the strings
pl_PL: WPML nie mógł usunąć ciągów

en: WPML could not detect the translation files (.mo) for %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language. | WPML could not detect the translation files (.mo) for %s and %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language.
pl_PL[0]: WPML nie mógł wykryć plików tłumaczeń (.mo) dla %s. Aby to naprawić, odwiedź front-end swojej witryny w języku dodatkowym.
pl_PL[1]: WPML nie mógł wykryć plików tłumaczeń (.mo) dla %s i %s. Aby to naprawić, odwiedź front-end swojej witryny w języku dodatkowym.
pl_PL[2]: WPML nie mógł wykryć plików tłumaczeń (.mo) dla %s i %s. Aby to naprawić, odwiedź front-end swojej witryny w języku dodatkowym.

en: WPML found %s new or updated .mo files. Their texts were added to the translations table.
pl_PL: WPML znalazł %s nowych lub zaktualizowanych plików .mo. Ich teksty zostały dodane do tabeli tłumaczeń.

en: WPML has found new or updated translation (.mo) files and needs to scan them to find translatable strings.
pl_PL: WPML znalazł nowe lub zaktualizowane pliki tłumaczeń (.mo) i musi je zeskanować, aby znaleźć ciągi znaków do przetłumaczenia.

en: WPML needs to update the database. This update will help improve WPML's performance when fetching translated strings.
pl_PL: WPML musi zaktualizować bazę danych. Ta aktualizacja pomoże poprawić wydajność WPML podczas pobierania przetłumaczonych ciągów znaków.

en: WPML will now track where your site's text (strings) appears as you browse both the admin and front-end.
pl_PL: WPML będzie teraz śledzić, gdzie tekst (ciągi) Twojej witryny pojawia się podczas przeglądania zarówno panelu administracyjnego, jak i front-endu.

en: WPML's documentation on troubleshooting .mo files generation.
pl_PL: Dokumentacja WPML dotycząca rozwiązywania problemów z generowaniem plików .mo.

en: Waiting for translator
pl_PL: Oczekiwanie na tłumacza

en: We have detected a problem with some tables in the database. Please contact %1$sWPML support%2$s to get this fixed.
pl_PL: Wykryliśmy problem z niektórymi tabelami w bazie danych. Skontaktuj się z %1$spomocą techniczną WPML%2$s, aby to naprawić.

en: When enabled, WPML tracks JavaScript files loaded on your site's pages. Texts (strings) from these files will be included when you scan a theme or plugin in %1$sWPML > Theme and plugins localization%2$s.
pl_PL: Po włączeniu WPML śledzi pliki JavaScript ładowane na stronach Twojej witryny. Teksty (ciągi) z tych plików zostaną uwzględnione podczas skanowania motywu lub wtyczki w %1$sWPML > Lokalizacja motywów i wtyczek%2$s.

en: Widgets
pl_PL: Widżety

en: With Priority:
pl_PL: Z priorytetem:

en: Yes - disable these notifications completely
pl_PL: Tak — całkowicie wyłącz te powiadomienia

en: You can add to the String Translations table texts that appear in the admin screens of the theme and plugins. To do this, go to %1$sAdmin Texts Translation%2$s
pl_PL: Możesz dodać do tabeli Tłumaczenia ciągów teksty, które pojawiają się na ekranach administracyjnych motywu i wtyczek. Aby to zrobić, przejdź do %1$sTłumaczenia tekstów administracyjnych%2$s

en: You cannot add packages in this language to the basket since it already contains posts, packages or strings of another source language!
    					Either submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
pl_PL: Nie możesz dodać pakietów w tym języku do koszyka, ponieważ zawiera on już posty, pakiety lub ciągi znaków w innym języku źródłowym!
    					Albo prześlij bieżący koszyk, a następnie dodaj post, albo usuń posty w innym języku z bieżącego koszyka

en: You have selected strings belonging to a package. Please select all strings from the affected package or unselect these strings.
pl_PL: Wybrano ciągi należące do pakietu. Wybierz wszystkie ciągi z danego pakietu lub odznacz te ciągi.

en: You're trying to import strings that are already registered in %1$s. To import them as %2$s, first %3$schange the source language of existing strings%4$s using String Translation. Then, try importing them again.
pl_PL: Próbujesz zaimportować ciągi znaków, które są już zarejestrowane w %1$s. Aby zaimportować je jako %2$s, najpierw %3$szmień język źródłowy istniejących ciągów znaków%4$s za pomocą String Translation. Następnie spróbuj zaimportować je ponownie.

en: hide textdomains
pl_PL: ukryj domeny tekstowe

en: none
pl_PL: brak

en: recommended
pl_PL: zalecane

en: show textdomains
pl_PL: pokaż domeny tekstowe

en: x &nbsp;Clear filters
pl_PL: x &nbsp;Wyczyść filtry
